Ádám Julianna tanító 4.a osztálytanítója |
|
Balázs Regina iskolapszichológus |
|
Bán Zsuzsanna tanító 1.a osztályfőnöke
|
|
Benis Andrea intézményvezető tanító, természettudományok
|
|
Bese Rebeka tanító 3.a osztálytanítója |
|
Bóka Emese tanár 8.a osztályfőnöke matematika, angol nyelv |
|
Búz Tímea pedagógiai asszisztens |
|
Csorba Edit tanár 6.b osztályfőnöke magyar nyelv és irodalom, könyvtárostanár
|
|
Deliné Batta Emese tanár 5.b osztályfőnök-helyettese matematika, fizika, etika |
|
Edelényiné Takács Katalin tanító tartós távollét
|
|
Feldhoffer Ágnes pedagógiai asszisztens |
|
Fóti Gabriella tanító 1.b osztályfőnöke
|
|
Földi Fanni tanító 3.a osztályfőnöke |
|
Gaál Viktor intézményvezető-helyettes
|
|
Galambos Adrienn tanító 2.a osztálytanítója napközis munkaközöség-vezetője |
|
Homó László tanár testnevelés 5.a osztályfőnök-helyettese |
|
Huszár Tamara tanár angol nyelv tartós távollét |
|
Hutvágner Gábor tanár matematika 7.a osztályfőnöke reál munkaközösség-vezetője |
|
Imre Petra tanár magyar nyelv és irodalom tartós távollét |
|
Jári Mariann tanár
informatika, digitális kultúra
|
|
Jó Andrea tanár történelem, állampolgári ismeretek, etika 8.a osztályfőnök-helyettese |
|
Kiss Csabáné Sós Hajnalka tanító 4.b osztályfőnöke |
|
Klimenko Margarita tanító, szakedző testnevelés, tánc |
|
Komáromi Nóra tanító 3.b osztálytanítója |
|
Kövér Anita tanár angol nyelv |
|
Kukovecz Gábor tanár ének-zene, technika és tervezés
|
|
Makara Veronika tanár magyar nyelv és irodalom |
|
Mészárosné Nécsey Ildikó tanító 4.a osztályfőnöke |
|
Mihályffy Kornélia tanár angol nyelv, tánc 6.a osztályfőnöke osztályfőnöki munkaközösség-vezetője |
|
Molnár Márta Katalin tanító, technika és tervezés 2.b osztálytanítója |
|
Nagy Andrea
tanár |
|
Papp László tanár testnevelés 7.a osztályfőnök-helyettese |
|
Pappné Kálmán Judit tanár német nyelv 7.b osztályfőnök-helyettese |
|
Péter Judit tanító 2.a osztályfőnöke alsó tagozatos munkaközösség-vezetője |
|
Rollet Beáta tanár vizuális kultúra |
|
Sármai-Bene Nikoletta intézményvezető-helyettes tanító |
|
Schilling Balázs tanár földrajz 8.b osztályfőnök-helyettese |
|
Schneider Zsófi tanár angol nyelv 6.b osztályfőnök-helyettese |
|
Szabó Éva tanító 4.b osztálytanítója |
|
Szabó-Kimmel Anna 1.b osztálytanítója |
|
Szakács Orsolya tanár földrajz, természettudományok tartós távollét |
|
Szigetvári-Takács Magdolna tanító 2.b osztályfőnöke |
|
Szirmai Tünde tanító ének-zene |
|
Szitás Anita tanár biológia, kémia 7.b osztályfőnöke |
|
Telekné Stubnya Adrienn fejlesztőpedagógus 8.b osztályfőnöke |
|
Váradi Ágnes tanár magyar nyelv és irodalom, történelem 5.b osztályfőnöke humán munkaközösség-vezetője |
|
Vasvári-Ananguren Emese tanár angol nyelv tartós távollét |
|
Velkey Bence 5. évfolyam napközis tanára 6.a osztályfőnök-helyettese |
|
Visnyei Ágnes 1.a osztálytanítója |
|
Visztné Bodó Ildikó tanító 3.b osztályfőnöke |
|